O FIRMIE

AUDISO jest odpowiedzią na potrzeby rynku związane z doradztwa energetycznego. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług doradczych dla samorządów, przedsiębiorstw, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych.

W swoim dorobku mamy już wiele zrealizowanych projektów. Dzięki naszym wskazówkom już wiele firm i instytucji wprowadziło u siebie rozwiązania efektywnościowe, które przyczyniły się do znacznych oszczędności energii.

Nasz zespół złożony jest z ekspertów : audytorów, inżynierów, projektantów, konstruktorów, posiadających doświadczenie w wielu dziedzinach. Nasi specjaliści to osoby z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle oraz pracujące projektach naukowo badawczych, ale także młodzi, zdolni pasjonaci pełni energii i świetnych pomysłów. Nasza firma idealnie łączy w sobie doświadczenie oraz energię i kreatywność młodych, zdolnych inżynierów. Dzięki zróżnicowaniu kadry uzupełniamy się specjalistyczną wiedzą i tworzymy usługi najwyższej jakości.

 

 

Zagadnienia w których posiadamy największe doświadczenie to:


budownictwo


ciepłownictwo


wentylacja, klimatyzacja, chłodzenie


optymalizacja taryf


produkcja i wykorzystanie pary


OZE


kogeneracja


sieci ciepłownicze


odzysk ciepła


automatyka budynkowa


energia elektryczna


systemy zarządzania energią


usprawnianie procesów (szczególnie wydobycie i przeróbka paliw, chemiczny, spożywczy, hutniczy)


sprężone powietrze

 
W naszym zespole mamy również osoby zajmujące się analizą finansową oraz inżynierią finansową, których wiedza i doświadczenie pomagają stworzyć idealny model finansowania dla zaproponowanych w audycie rozwiązań.

logo audiso
AUDISO
Tychy, Harcerska 60
tel: 721 899 111
biuro@audiso.pl
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe